Wynajem dźwigu - żurawia samojezdnego

Żuraw samojezdny jest pojazdem mającym na celu ułatwienie i przyspieszenie wszelkiego rodzaju prac budowlanych oraz załadunkowo-rozładunkowych. Ze względu na swoją konstrukcję łączy on zalety standardowych dźwigów z możliwościami, jakie zapewnia kołowy pojazd samobieżny. Dzięki temu zarówno transport, jak i użytkowanie pojazdu można uznać za ekspresowe. Należy również odnotować, że tego typu maszyny, ze względu na wysoką precyzję, będą skuteczne także w przypadku przenoszenia delikatnych ładunków.

Dlaczego wynajem żurawia samojezdnego to dobry pomysł?

Dźwig samojezdny może znacznie przyspieszyć prace budowlane, wyręczając fachowców w najcięższych robotach dotyczących np. posadowienia elementu, rozładowania dostawy materiałów czy wykonania zadania na wysokości kilku metrów. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wielu firm ogólnobudowlanych wynajem będzie znacznie bardziej korzystna opcją niż zakup własnego sprzętu. Dlaczego? Żuraw wymaga regularnych serwisów, napraw oraz obsługi przez wykwalifikowanego operatora. Wszystko to generuje koszty stałe, które byłyby całkowicie zbędne w przypadku zakupu pojazdu przez firmę wykorzystującą go jedynie okazjonalnie. W takiej właśnie sytuacji wynajem dźwigu samojezdnego jest optymalnym rozwiązaniem.

Dźwig - żuraw samojezdny: cena

Cena wynajmu dźwigu samojezdnego uzależniona jest od kilku czynników. Pierwszym z nich jest lokalizacja, w jakiej urządzenie będzie użytkowane, drugą natomiast czas. Należy pamiętać, że dźwig wynajęty na dłuższy okres będzie znacznie tańszy w przeliczeniu na dobę, w takiej sytuacji warto więc planować wynajem z kilkoma dniami w "zapasie". Umożliwi to zmniejszenie presji czasowej,oraz nie zwiększy drastycznie kosztu wynajmu. Warto również pamiętać, że jako profesjonaliści każdemu zleceniodawcy wystawiamy fakturę, dzięki czemu współpracę z nami będzie można wliczyć w koszty.

Dźwig - żuraw samojezdny: wynajem

Cena, która jest bardzo przystępna, profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście, fachowa obsługa operatorska - Klientom naszej firmy zapewniamy to wszystko i jeszcze więcej! Jeśli więc potrzebujesz wynająć dźwig samojezdny, skontaktuj się z nami. Nasz zespół doradzi Ci najlepsze rozwiązanie i pomoże zrealizować Twoje projekty z sukcesem. Oferujemy konkurencyjne ceny za wynajem najlepszych dźwigów samojezdnych marki Liebherr, zapewniając jednocześnie wysoką jakość obsługi.

Naszym priorytetem jest zapewnienie nie tylko doskonałego sprzętu, ale również kompleksowego wsparcia technicznego i profesjonalnej pomocy na każdym etapie współpracy. NRG Żurawie to partner, na którego możesz polegać w dziedzinie wynajmu dźwigów samojezdnych. Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? A może jesteś zainteresowany wynajmem żurawia samojezdnego na kilka dni? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.