Wynajem żurawi wieżowych – Poznań Wielkopolskie

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe żurawie wieżowe na wynajem w rejonie Poznania, jak i na terenie całej Wielkopolski. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny, a jednocześnie oferujemy dodatkowe usługi operatorskie realizowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Najem urządzeń dźwigowych to doskonała propozycja dla firm, które nie dysponują wystarczającymi zasobami finansowymi na zakup nowego sprzętu, a chciałyby startować w przetargach. Umożliwiamy im to, gwarantując również wsparcie techniczne oraz serwis.

Oferujemy wynajem profesjonalnych i niezawodnych żurawi wieżowych renomowanej marki Liebherr. To maszyny budowlane, które pozwalają na realizację najbardziej zaawansowanych operacji na placu budowy. Zapewniamy ich transport, montaż oraz demontaż w wyznaczonym przez klienta miejscu. Szeroki typoszereg urządzeń dźwigowych (od 30 do 500 tm), jakim dysponujemy, sprawia, że zrealizujesz z nami każde zadanie. Jednocześnie gwarantujemy, że nasz sprzęt jest w doskonały stanie technicznym, co potwierdzają dopuszczenia wydane przez UDT.

Żurawie wieżowe na wynajem w Poznaniu i Wielkopolsce

Prowadzimy wynajem żurawi na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Realizujemy również kompleksowe usługi obejmujące dostarczenie i instalację maszyny dźwigowej, jak i jej profesjonalną obsługę operatorską przez naszego przeszkolonego pracownika. Dzięki temu możemy zaoferować wsparcie w zrealizowaniu inwestycji firmom, które nie zatrudniają odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Gwarantujemy również bieżące wsparcie techniczne oraz serwisowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony zamawiającego.

Usługi dźwigowe - Poznań

Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu i montażu profesjonalnych urządzeń dźwigowych w nawet najbardziej niedostępne terenowo miejsca. Zatrudniamy pracowników, którzy stale podnoszą poziom swoich umiejętności operatorskich, biorąc udział w branżowych szkoleniach. Skorzystaj z naszej bogatej oferty usług dźwigowych i wybierz nowoczesnego żurawia na wynajem, którego dostarczymy w dowolne miejsce na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski.